Yeşil Cami Halıları

Yeşil Cami Halıları

Yeşil Cami Halıları

Yeşil cami halısı görsel açıdan seccadeleri de andıran özellikleriyle sıkça kullanılmaktadır. Halı kalınlıkları ve fiyatlandırmaları birbirine paraleldir.

Yüksek kalitede yeşil cami halısı tasarımları kenar şeritleri olanlar, düz noktalı modeller gibi seçeneklerle size sunulmaktadır. Halı tasarımlarınızın ideal bir şekilde cami zeminlerine oluşturulmasına katkı sağlamaktayız.

Duvardan Duvara Yeşil Cami Halısı

Halı kaplama ile duvardan duvara yeşil çam halıları cami zeminine mükemmel bir görüntü verecektir. Halı türlerinizi seçerken firmamızdan cami halısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Halıların duvardan duvara olması kalınlık ve desenlere göre değişecektir. Yeşil cami halı modellerinin desenleri değişmekte ve bu fiyatlara da yansımaktadır.

Yeşil Cami Halıları Fiyatları

Cami halısında dezenfeksiyon epey önemlidir. Yüksek fiyattan halı alsanız da rutin bakımlara dikkat edilmesi gerekir. Görsel zevk veren cami halıları ideal cami halısı büyüklüğü kapsamında dikkate alınarak totale odaklanılmalıdır.

Nokta desenli yeşil cami halıları ortamın havasını doğal ve temiz bir hale getirebilir. Camilerinizin içini halıların da altı temiz kalacak şekilde bırakmalısınız. Halılar temiz olsa da alt kısmı da ayrıca temiz olmalıdır. Cami halı fiyatları yükselse de bakım iyi yapılmadığında ürün boşa gidebilir.

  • Kenar işlemeli seçenekleri kullandığınızda bireysel alan açısından bir hizalama kolay hale gelebilir.
  • Cami halısı modelleri seçerken yeşil dışı renklerle kombin yapabilirsiniz. Cami halılarının tek renk olma şartı yoktur.
  • Şerit modelli kalın hatlarda siyah görüntü yeşille güzel kombin oluşturabilir.
Genel Kültür