Türkiye’de satışa çıkan yeni TREK elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satışa çıkan yeni TREK elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de birçok elektrikli bisiklet modeli satılıyor. Türkiye’de satış yapan bu firmalardan TREK, ürün gamına üç yeni model daha ekledi.

Türkiye’de elektrikli bisiklet pazarının önemli oyuncularından TREK, artık Türkiye’de dört farklı elektrikli bisikletin satışını yapıyor. Firmanın Türkiye’ye gelen en yeni modelleri Domane+ ALR, Verge + 2 ve Verge + 1 isimlerine sahip. Modellerden 49 bin TL‘lik fiyatı bulunan Domane +, kırmızı rengiyle çok dikkat çekici görünüyor ve yüksek hızlı asfalt sürüşüne odaklanıyor. 2,9 kg ağırlığında çıkarılabilir 250 Wh pil paketine sahip olan bisiklet, Fazua Evation isimli elektrik motoru ile 25 km/s hıza çıkabiliyor. Firmanın Türkiye’ye yeni getirdiği bir diğer elektrikli bisiklet ise gündelik kullanıma yönelik 30 bin TL‘lik Verge + 2 modeli. Bu model Bosch Active Line elektrik motoruyla 25 km/s hıza çıkabiliyor ve 250 Wh pil paketi üzerine kuruluyor. Verge + 1 modeli ise yapısı gereği kadınları da odak noktasına alan, 26 bin TL fiyatı olan gündelik kullanıma yönelik bir seçenek. Verge + 2 ile benzer altyapıda olan bisiklet, yeni gelen diğer tüm modeller gibi disk frenkler kullanıyor ve 300Wh pil paketini arka kısmında taşıyor. Firma Verge serisinde yerleşik olarak oldukça ince çamurluklar da kullanıyor. Bu çamurluklar ıslak yollarda çok büyük fayda sağlıyor.

Türkiye’deki Trek imzalı en pahalı elektrikli bisiklet modeli halen RAIL

Modelin fiyatı şu an 50.972 TL seviyesinde yer alıyor. Bu açıdan gerçekten nefes kesen bisiklet, direkt olarak arazi kullanıma özel olarak dağ bisikleti formunda hazırlanmış. Önde ve ortada süspansiyon sistemleri olan bisiklet, mor-siyah rengiyle oldukça modern görünüyor ve aşırı üst seviye bir seçenek konumunda yer alıyor. 625W pil paketi üzerine kurulan modelin merkezinde ise 250W gücünde Bosch Performance Line CX elektrik motoru yer alıyor. Bu motorla 25 km/s hıza çıkabilen özel bisiklet, pil değişimine de izin veriyor.

Kaynak: genel-blog.com

Teknoloji