Trabzonspor’da Umut Bozok Tutulması

Trabzonspor’da Umut Bozok Tutulması

Trabzonspor’da Umut Bozok Tutulması

Umut Bozok, kiralık olarak oynadığı takımlarda ve Trabzonspor’da istediği başarıyı elde edemedi. Bu sezon umduğunu alamayan futbolcu, Kasımpaşa’da kendine “Gol Kralı” lakabı taktırmayı başarmıştı. Ancak Trabzonspor’da yeterince başarılı olamadığına dair görüşler mevcut.

Bozok’un kendisi de, özellikle Dünya Kupası öncesi hazırlıklarını daha verimli şekilde yapmak istediğinden yakındı. Üstelik, eski formuna dönmek istediğine yönelik söylemlerde de bulundu. Genel anlamda golcülerinden verim alamayan Trabzonspor, konu ile ilgili yorumda bulunmadı.

Umut Bozok Kimdir?

Santrfor mevkiisinde kendini gösteren Umut Bozok, Fransa doğumludur ve 26 yaşındadır. Trabzonspor’da oynayan futbolcu, Fransız futbol takımı Lorient üstünden Trabzonspor’a geçmiştir. Fransız 3. Ligi de dahil olmak üzere golleri ile yakaladığı başarı, kendisini kiralanmak istenen bir futbolcu haline getirmiştir. Son dönemlerde eski başarısının yanında sönük kalan futbolcu, formunu yeniden yakalamak için çalışmaktadır.

Umut Bozok Son Maçları

Son dönemde Süper Lig ve Avrupa liginde oynayan Umut Bozok, toplam 3 gol atmıştır. Avrupa liginde 5 maç oynanmıştır ve Bozok’tan 1 gol gelmiştir. Diğer iki golünü Süper Lig karşılaşmalarında atan futbolcu, 9 karşılaşmadan 2 golle ayrılmıştır.

Trabzonspor’da Kalıcı mı?

Umut Bozok, Trabzonspor ile sözleşmeli şekilde çalışmaktadır. Şu an için transfer olacağına dair herhangi bir haber bulunmamaktadır. Bu sebeple Bozok’un kalıcı şekilde takımda yer aldığını söylemek mümkündür. Yeniden eski formuna dönmeyi amaçlayan Bozok’un performansına dair değerlendirme, sonraki maçları itibariye yeniden gündeme gelebilir. Oldukça genç yaşta olan Bozok’un kariyerinde ilerlemek için yeterli vakte sahip olduğu söylenebilir.

Trabzonspor’u ya da dilediğiniz takım ve oyuncuyu desteklemek için güncel Sekabet adreslerinden yararlanabilirsiniz. Maç karşılaşmaları heyecanını artırmak ve dolu dolu kazanma şansı yakalamak için siteye üye olabilirsiniz.

Spor