Realme tarafından yolda olan gizemli bir telefon ortaya çıktı

Realme tarafından yolda olan gizemli bir telefon ortaya çıktı

Türkiye’de yer alan Realme firmasının üzerinde aktif olarak çalıştığı bir gizemli telefon modeli ortaya çıkmış durumda. İşte detaylar;

Realme, geçtiğimiz günlerde öğrendiğimiz kadarıyla 108 megapiksel kameralı telefon furyasına adım atıyor. Çünkü firmanın 8 serisi telefonları aktif olarak yolda bulunuyor. İşte bu merak uyandıran seri öncesinde OnLeaks’ten gizemli bir Realme telefon tasarımı geldi. Burada gizemli diyoruz çünkü OnLeaks model hakkında herhangi bir isim ya da teknik bilgi paylaşmıyor. Bu bilgilerin henüz belli olmadığı aktarılıyor. Ancak telefon damla çentikli bir tasarımı taşıyor ve parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Genel olarak güzel görünen orta seviye telefon, 8 serisinin bir üyesi olabilir ancak dediğimiz gibi henüz bu detaylar netleştirilemiyor.

Realme 8 serisi merak uyandırırken, firmadan yakında Realme GT geliyor

Realme‘nin 2021’deki ilk amiral gemisi modeli olacak Realme GT, resmi olarak 4 Mart tarihinde lanse ediliyor. Bu model fiyat konusunda iddialı olacak. Hatırlarsınız geçtiğimiz hafta çıkan bir paylaşımda cihazın 465 dolar altında satılacağı ortaya çıkmıştı.

465 dolar tam olarak 380 euro şeklinde çevriliyor ve bu da bir önceki 600 euro beklentisinden çok ama çok aşağıda yer aldığı için çok güzel görünüyor. Bu fiyatla gerçekten fiyat-performans açısından sınırları zorlayacak GT, yılın en çok satan SP888’li telefonu olacak izlenimi oluşturuyor. Bu modelin Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

Kaynak: istemci.com

Teknoloji