Happn Sohbet Uygulaması

Happn Sohbet Uygulaması

Happn sohbet uygulaması sayesinde yeni kişilerle tanışmak ve istenirse romantik bir birlikteliğe başlamak mümkündür. Happn, çevrenizdeki biriyle tanışmanız için tasarlanmıştır, ideal olarak sokakta yeni karşılaştığınız veya trende garip göz teması kurduğunuz biri bu uygulamada olabilir ve bu kişiyle tanışmak için insan içinde utanmanıza ve gerilmenize gerek kalmaz.

En iyi şekilde sonuç almak için her zaman uygulamada olmanız gerekir. Gözünüzü çarpan birini her gördüğünüzde, uygulamanın üzerinde olup olmadığını görmek için uygulamayı kontrol edersiniz. Daha sonra, onlara sokakta yaklaşmak yerine, dijital bir konuşma yaparsınız. Burada karşılaşmamanızı planlı bir buluşmayı kabul edecekleri umuduyla özenle anlatarak kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Temel olarak, sosyal olarak endişeli kişiler veya sosyal fobisi olan kişiler için dizayn edilmiş bir uygulamadır.

1 kilometre çapındaki herkesle buluşmanız mümkündür. Örneğin, ateist kişiler, meslektaşınız, patronunuz veya aklınıza gelebilecek herkesle bu uygulama vasıtasıyla iletişim kurabilirsiniz.

Eşlerinizle yolda giderken tekrar karşılaşmanız muhtemeldir, bu nedenle utanç verici ilk buluşma yaşamak daha zor olabilir. Çünkü, karşınızdaki kişiyi sima olarak tanıyor oluşunuz sayesinde rezillik çıkma ihtimali sıfıra yakın olur.

Tinder, Bumble ve Hinge genellikle 18-35 yaş arası gençleri hedef alır. Ancak son dönemdeki trendle birlikte Happn 50 yaş üstü için tasarlanmış tanışma uygulamasıdır cümlesini diyebiliriz. İstatistikler, dünyadaki demografinin böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Amerikalı bir anket firmasına göre evliliklerin %42’sinin boşanma ile sonuçlanmasını bekleniliyor, İngiltere ve Galler’deki 50-64 yaş arası kişilerin %12,9’u 2017 itibariyle bekardır. Belki de tüm bunların bir sonucu olarak, 50 yaş üstü boşanmış bireylerin oranları 2002-2012 yılları arasında iki katına çıktı.

Happn sohbet uygulaması ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür