Bursa İnegöl Store Koltuk Takım Modelleri

Bursa İnegöl Store Koltuk Takım Modelleri

Bursa’nın İnegöl ilçesinde çeşit çeşit koltuk modelleri sizleri bekliyor. Eşsiz ürün yelpazesi ve üretim kapasitesindeki fark yaratan gücü sayesinde Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde hizmet veren İnegöl Mobilya, sadece yurt içi ile sınırlı kalmayıp, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya koltuk modelleri pazarlayan, güçlü bir yerli üretim piyasa ağı oluşturmaktadır. Öncü bir mobilya merkezi şehri olan İnegöl, köklü mobilya firmaları ile zamanla tüm dünya koltuk üretimi piyasasındaki rakipleriyle rekabet edebilecek bir duruma gelmiştir. Bu özel piyasanın güvenilir koltuk üreticisi olan İnegöl Mobilya, her zaman ürün ve hizmetlerinin arkasında duran ekibi eşliğinde, olumlu referanslar alarak, tüm dünyada müşteri memnuniyeti ağı oluşturmaktadır.

 • Her bütçeye uygun çözümler
 • 7 gün 24 saat müşteri destek hattı
 • Özel tasarım ürünler
 • Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine gönderim

İnegöl Koltuk Modelleri

İnegöl Mobilya tarafından sunulan koltuk modelleri en usta eller eşliğinde hazırlanarak, Avrupa ve Asya modası başta olmak üzere tüm dünyadaki koltuk üretim yenilikleri takip ederek, özel modelistler gözetiminde üretim bantlarına yollanmaktadır. Firmanın deneyimli atölye işçiliği ve koltuk üretimi konusundaki son teknoloji altyapısı sayesinde, en kaliteli, en sağlam ve en güvenilir koltuk ihtiyaçlarınızı karşılayarak, konforunuza konfor katabileceksiniz. Aradığınız her alan ve çeşitte koltuk ihtiyaçlarınızı sizlerle buluşturan İnegöl Mobilya, 3’lü koltuk, 2’li koltuk, berjer, modüler, chesterfield, çekyat, futon, knole, lawson ve köşe koltukları gibi aradığınız tüm koltuk çeşitlerini sizlerle buluşturmaktadır. Saatlerce üzerinden kalkmadan oturduğunuz koltuk modellerini seçerken, şahsınıza ve rahatlığınıza uygun olarak tercih etmeniz oldukça önemlidir. Kişisel yaşam alanlarınızı belirlediğiniz koltuk satın alma işlemlerinde, seçici davranabilmeniz için oldukça yoğun ürün yelpazesi sunan İnegöl Mobilya sizleri beklemektedir.

 • Köşe koltuk takımları
 • Tekli koltuklar ( berjer )
 • Açılabilir çekyat koltuklar
 • Modüler koltuk takımları

İnegöl Koltuk Fiyatları

İnegöl Mobilya firması, satın aldığınız koltuk takımlarına, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine özel ücretsiz kurulum ve teslimat imkânı sunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri destek hattı, Avrupa koltuk takımı teslimatları ve fiyat bilgileri gibi, aklınıza takılan tüm soruların cevabını sizler için yanıtlamaktadır. İnegöl Mobilya, koltuk takım ve modellerinde sunduğu özel fiyat politikalarıyla, en kaliteli koltuk modellerini, en uygun fiyatlara sizlerle buluşturmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeden her bütçeye uygun koltuk modellerini bulabileceğiniz İnegöl Mobilya internet sitesi sayesinde, kredi kartına taksit yapabilecek ve çok geniş bir ürün ağını inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Yine firmanın internet sitesindeki ürün kataloglarını takip ederek, dönemsel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Haftanın indirime giren ürünlerini ilgili sekmeden bulabilir ve en çok satan ürünleri gözden geçirebilirsiniz. Alanının deneyimli adresi İnegöl Mobilya, size en uygun koltuk takımı seçimi için online ve perakende satış hizmetlerine devam etmektedir.

 • Tüm Türkiye’ye ücretsiz kurulum ve teslimat
 • Avrupa ülkelerine özel gönderim seçenekleri
 • Kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanımı
 • Güvenli müşteri referans ağı
Genel Kültür