Bkm Yapımına Ait Olan “Organize İşler 2 Sazan Sarmalı” Filmi 2

Bkm Yapımına Ait Olan “Organize İşler 2 Sazan Sarmalı” Filmi 2

BKM Yapımına Ait Olan “Organize İşler 2: Sazan Sarmalı” Filmi

BKM yapımına ait olup Netflix platformunda yer almakta olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi Netflix platformuna eklendiğinde en çok izlenenler kategorisinde ilk 10’a girmiş olan bir filmdir. Film, Yılmaz Erdoğan yapımcılığında olup aynı zamanda da başrollerini Yılmaz Erdoğan’ın üstlenmiş olduğu bir filmdir. Film İstanbul’da çekilmiş olup, bir dolandırıcılık hikayesini anlatmaktadır. Aksiyon ve komedi türleri arasında yer almakta olan bir film olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girmiş, seyirci ile kavuşmuştur. Film için en başta 35.000.000 TL bütçe ayrımı yapılmışken, filmin çekimlerine başlandığında ise hâsılat 54.842.530 TL’ye yükselmiştir. Film müziğinin bestecisinde ise Ozan Çolakoğlu, Deniz Erdoğan ve Yıldıray Gürgen isimleri görev almıştır. Yılmaz Erdoğan’ın hem oynamış hem de yönetmiş olduğu bu kadroda Bensu Soral, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Safa Sarı, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar ve daha birçok isim yer almıştır. Kadro içerisinde ise BKM Çok Güzel Hareketler 2 kadrosundan da birçok oyuncu yer almıştır.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Filminin Konusu Nedir

Filmde Asım Noyan ve çetelerinin dolandırıcılık ve aksiyon dolu maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam ederken bir gün Asım Noyan’ın yıllardır hiç görmediği kızı olan Nazlı gelir. Nazlı gelmesi üzerine birkaç gün sonra evlenme arefesinde Nazlı’nın eşi dolandırılır. Bunun üzerine Asım Noyan ve çetesi organize işlere bu seferde kendi damadı için başvuracaktır. Film, İstanbul şehrinin ilçeleri olan Galata, Unkapanı, Üsküdar, Moda olmak üzere tarihi ve popüler semtlerde çekimlerini gerçekleştirmiştir.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Filmi Nereden İzlenebilir

Film, Netflix platformu üzerinde yer alıyor. Fakat platform üzerinde yer alan bu filme Netflix’in alternatifi olan internet sayfaları üzerinden de erişim sağlamak oldukça mümkün. Netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile sayfalara ulaşım oldukça kolay olacaktır. Platform üzerinden izlenebilmesi için ise Netflix’e ait bir üyelik ya da aboneliğin bulunması gerekir.

Genel Kültür